Skip to content

برگزاری دو نشست با "مرکز همکاری‌های علمی دفاعی و امور نخبگان" و "شرکت آب منطقه‌ای"

روز چهارشنبه 3 دی 1399 دو نشست با "مرکز همکاری‌های علمی دفاعی و امور نخبگان" و "شرکت آب منطقه‌ای" جهت ارائه اهداف و دریافت نیازهای آنها به صورت مجزا در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه علم و فناوری مازندران، در روز چهارشنبه 3 دی 1399  جلسهای با حضور آقای دکتر طهماسبی معاون آموزشی و پژوهشی، آقای دکتر غلامی مدیر امور آموزش و تحصیلات تکمیلی، آقای دکتر عبداله‌زاده مدیر مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه و چند تن از اعضای هیات علمی دانشگاه و نمایندگان یک مرکز همکاری های علمی دفاعی و امور نخبگان برگزار گردید.

موضوعاتی که در این جلسه در ارتباط با مرکز همکاری های علمی دفاعی و امور نخبگان مطرح گردید، به شرح زیر است:

  1. حمایت از ایده‌ها و طرح‌های مرتبط با نیروهای مسلح (از یک تا پنجاه میلیون تومان)
  2. حمایت از پایان‌نامه‌های ارشد و دکتری ( از پنج تا پانزده میلیون تومان)
  3. حمایت از طرح‌های نوظهور و بدیع ( بدون محدودیت): پروژه‌هایی که در حال حاضر در کشور نیاز خاصی برای آن‌ها وجود ندارد ولی اساتید براساس علاقه و مسیر علمی خودشان آن‌ها را دنبال می‌کنند.

* مبلغی به صورت مستقیم در این مورد به استاد پرداخت نمی‌شود. ولی هزینه‌های مختلف مرتبط با پروژه شامل عقد قرارداد با همکار پژوهشی، خرید مواد و ... را پرداخت می‌کنند.

  1. حمایت از طرح‌های نهایی شده جهت تولید محصول: در این مورد یک قرارداد سه جانبه بین مرکز ، استاد و صندوق منعقد می‌گردد.
  2. کاهش خدمت سربازی برای دانشجویان ارشد و دکتری
  3. تامین نیروی انسانی برای اساتیدی که با وزارت دفاع پروژه دارند.

جلسه دوم نیز با حضور نمایندگان شرکت آب منطقه‌ای پیرامون اهداف و نیازهای این شرکت در همکاری با دانشگاه برگزار شد. در این جلسه موضوعات پژوهشی و صنعتی مرتبط مطرح گردید و اساتید حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند. این جلسه در انتها منجر به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای حمایت از امور پژوهشی مرتبط در دانشگاه گردید.

** جهت  کسب اطلاعات بیشتر و نحوه همکاری برای استفاده از حمایت‌ها با دفتر گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه تماس بگیرید.